O NÁS


Máme rádi příběhy.. a tady je ten náš

Potkali jsme se v Praze, v koupelnovém studiu. Petra jako startující designérka na volné noze a Mirek, obchodník zastupující luxusní italské a španělské výrobce koupelnového vybavení. Plus a mínus. Voda a oheň. Jing a jang. No prostě to zajiskřilo na první pohled a všechno do sebe začalo postupně zapadat.

A dnes si čím dál víc žijeme svůj sen.

Rozhodli jsme se totiž bořit mýty a zažitá klišé kolem koupelen společně. A tohle odhodlání jsme proměnili v naši profesní misi.

Rozhodli jsme se změnit rozšířené mínění, že koupelna není tak důležitá, když není tolik vidět. Změnit to, že je obvykle totálním barevným úletem vymykajícímu se ostatnímu interiéru, ke kterému náleží. Změnit to, že mnohým nestojí za větší investici. Změnit laické povědomí, že velké řetězce koupelnového vybavení známé z masivních reklam a billboardů z dálničních nájezdů jsou jedinou neosobní možností pro nákup jejich nové koupelny. Změnit rozšířený přístup, že při výběru vybavení jde jen o pořizovací cenu. Změnit malou informovanost klientů o možnostech a variantách vybavení koupelny. Změnit přesvědčení, že si při rekonstrukci každý nemůže dovolit architekta či návrháře.

Jsme tu proto, abychom koupelnu povýšili na jednu z nejdůležitějších částí interiéru. Proto, abychom se zajímali o vaše kompletní bydlení a teprve do něj vkusně koupelnu začlenili. Proto, abychom Vám vysvětlili, na čem se rozhodně šetřit nevyplatí. Proto, abychom Vás osobně provázeli od první skici nové koupelny až po její finální podobu. Proto, abychom vaši pozornost zaměřili na evropské výrobce respektující životní prostředí. Proto, abychom Vám pomohli se zorientovat v možnostech vybavení koupelny. Proto, abyste to s naší pomocí zvládli perfektně hned na poprvé a nemuseli se učit z vlastních chyb před budováním další koupelny.

Svoji misi uskutečňujeme nejen krz tvorbu koupelen s našimi klienty, ale i vzděláváním budoucích interiérových designérů ve škole Intermezzo, poskytováním odborných konzultací a přispěvky do koupelnových rubrik různých časopisů (např. Svět koupelen, Domov, Dřevostavby), .

Náš postup při tvorbě koupelny je časově náročný, protože si uvědomujeme, že pod našima rukama vzniká kus interiéru, který nebudete moci jen tak vyměnit nebo schovat do skříně, jakmile za námi zaklapnou dveře. A navíc chceme opravdu u všeho být. To, co si navrhneme, také doprovodíme prováděcí dokumentací a osobně oddozorujeme na stavbě. Proto také neprodukujeme tucty koupelen ročně. Upřednostňujeme menší osvědčené dodavatele, na které je spolehnutí stejně jako na nás. A navrhujeme značky, s jejichž výrobci jsme osobně v kontaktu a tuto výrobu pravidelně navštěvujeme za účelem školení nebo zážitkové exkurze s našimi klienty.

A tak vám díky naší pečlivosti, zkušenostem a zaujetí pomáháme, abyste došli k vysněné koupelně rychleji, snadněji a efektivněji, než byste to zvládli sami.